Czcionka:
Kontrast:
Czas na NOWEFIO
data dodania: 16.10.2023
Czas na NOWEFIO

Zbliża się nabór do NOWEFIO! To doskonała okazja dla organizacji pozarządowych i instytucji prowadzących działalność pożytku publicznego, aby zgłosić swoje projekty i pomysły, które mogą przyczynić się do wzrostu zaangażowania obywateli w życie publiczne i wzmocnienia sektora obywatelskiego w Polsce.

 

Webinarium: 17.10.2023 o godz. 12:00. Link: https://cutt.ly/zwm0zrWQ

Celem głównym Rządowego Programu NOWEFIO jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w życie publiczne przez poprawę samoorganizacji społecznej, wzrost znaczenia sektora obywatelskiego w życiu publicznym oraz wzmocnienie instytucjonalne sektora obywatelskiego w Polsce.

Teraz macie szansę wnosić aktywny wkład w naszą społeczność i nasz kraj, składając oferty o dofinansowanie w ramach następujących Priorytetów:

Priorytet 2: Organizacje obywatelskie na rzecz dobra wspólnego

Priorytet 3: Organizacje obywatelskie w życiu publicznym

Priorytet 4: Wzmocnienie kompetencji organizacji obywatelskich

 

Terminy naboru ofert oraz ogłoszenia wyników:

Rozpoczęcie naboru: 16 października 2023, godz. 14:00

Zakończenie naboru: 27 listopada 2023, godz. 14:00

Ogłoszenie wyników: do końca lutego 2024.

 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące konkursów lub potrzebujecie dodatkowych informacji, serdecznie zachęcamy do kontaktu w trakcie naboru ofert. Możecie dzwonić pod numer telefonu 601-901-285 w godzinach 10:00-14:00 od poniedziałku do piątku lub napisać e-mail na adres: FIO@niw.gov.pl.

Dodatkowo, zapraszamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi, które są na naszej stronie internetowej oraz do uczestnictwa w webinariach informacyjnych.

Szczegółowe informacje na temat planowanych webinariów o konkursie są regularnie aktualizowane na stronie NIW-CRSO: https://niw.gov.pl/nasze.../nowefio/edycja-2024-nowefio/

Czekamy na Wasze inspirujące projekty, które pomogą w budowaniu lepszego jutra dla naszego kraju! Razem możemy osiągnąć wiele i wpłynąć na pozytywne zmiany w społeczeństwie.

 

źródło i fot.: NIW-CRSO