Czcionka:
Kontrast:
O nas
O nas

Pierwszy numer  „Pozarządowca” ukazał w październiku 1996 roku przy realizacji projektu Demnet. Projekt ten dał nam możliwość tworzenia przez Stowarzyszenie ESWIP pisma z myślą o III sektorze województwa warmińsko-mazurskiego, prezentującego działania organizacji pozarządowych. Od ponad 20 lat piszemy o funkcjonowaniu społecznym i politycznym NGO, takich jak integracja społeczna czy zamiany społeczne.

Do tej pory wydaliśmy blisko 200 numerów „Pozarządowca”. Za publikacje magazynu  w 2007 roku  zostaliśmy nagrodzeni w konkursie im. dr. Aleksandry Gabrysiak, otrzymaliśmy nagrodę „Godni Naśladowania” oraz nagrodę w ramach VII edycji Forum Przyjaznego Sąsiedztwa.

Projekt „Pozarządowiec – profesjonalne media obywatelskie”, finansowany przez Narodowy Instytut Wolności, dał nam szansę stworzenia internetowej wersji naszego czasopisma, którą właśnie czytasz. Wszystko po to, by być bliżej naszych Czytelników, a także po to, by dać Tobie szansę współtworzenia ciekawego czasopisma. Piszcie do Karoliny Król (k.krol@eswip.pl). Czekamy na teksty o Twoim stowarzyszeniu lub fundacji, a także na informacje co ciekawego dzieje się w Twojej okolicy. Przyjedziemy, napiszemy, a Ty przeczytasz o tym na naszej stronie!

Jesteśmy w trakcie aktualizacji bazy punktów, w których można otrzymać bezpłatne wydanie Pozarządowca. Chcesz, aby nasze czasopismo dostępne było w siedzibie Twojej organizacji? Daj nam znać. Jesteśmy dla Ciebie!