Czcionka:
Kontrast:
O nas
O nas

Nieco historii

Pierwszy numer  „Pozarządowca” ukazał w październiku 1996 roku. Od tej pory wydaliśmy ponad 200 numerów pisma. Zmienają się czasy i pojawiają nowe możliwości, a nam ciągle przyświeca ta sama idea: zapewnienie aktualnej, rzetelnej i inspirującej informacji na temat działalności społecznej i obywatelskiej skierowanej do organizacji pozarządowych oraz urzędników odpowiedzialnych za współpracę z organizacjami. Chcemy, aby w województwie warmińsko-mazurskim Pozarządowiec był rozpoznawalnym, branżowym miejscem, gdzie skupia się wiedza o sektorze obywatelskim.
Najpierw było pismo w wersji papierowej, potem pojawiła się strona internetowa, materiały telewizyjne, a od kilku lat profil na FB. 

Nagrody

Za publikacje magazynu  w 2007 roku  zostaliśmy nagrodzeni w konkursie im. dr. Aleksandry Gabrysiak, otrzymaliśmy nagrodę „Godni Naśladowania” oraz nagrodę w ramach VII edycji Forum Przyjaznego Sąsiedztwa. Naszą działalność dwukrotnie docenił Narodowy Instytut Wolności  finansując projekty wzmacniające Pozarządowca. 

Zapraszamy do współpracy

Wiemy, że nie każdy ma czas i ochotę pisać o swojej działalności. Ale wiemy też, że powinniśmy to robić. Napisz do nas: redakcja@eswip.pl