Czcionka:
Kontrast:
Targi seniora – Teraz My!
data dodania: 16.11.2023
Targi seniora – Teraz My!

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza chętnych wystawców na Targi seniora – Teraz My! W wydarzeniu mogą wziąć udział instytucje, firmy, organizacje pozarządowe, osoby fizyczne, a także seniorskie zespoły artystyczne z Elbląga i okolic. Impreza odbędzie się 7 grudnia (w godz. 10:00 – 14:00). Na zgłoszenia czekają do 17 listopada. Udział w targach jest bezpłatny.

Targi seniora – Teraz My! są wydarzeniem, które co roku przyciąga do elbląskiego Światowida seniorów z całego województwa warmińsko-mazurskiego. Celem imprezy jest prezentacja oferty oraz działań kierowanych do seniorów z Elbląga i regionu, integracja społeczności lokalnej, a także przedstawienie nowości dostępnych na rynku.

W targach mogą uczestniczyć przedsiębiorcy, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe i osoby fizyczne, których działania obejmują szeroko rozumianą propozycję towarów i usług dla osób starszych i ich rodzin.

Do zaprezentowania się na targach szczególnie zachęcamy przedstawicieli dziedzin: zdrowie, sport i rekreacja, kulinaria, uroda i styl, kultura i nauka, prawo i finanse, pasje i zainteresowania, nowe technologie i multimedia. Zapraszamy również specjalistów z zakresu prawa, zdrowia, urody, a także podmioty oferujące bezpłatne badania profilaktyczne.

Formularz zgłoszeniowy dostepny jest tutaj