Czcionka:
Kontrast:
Konkurs na dofinansowanie wkładów własnych organizacji
data dodania: 01.06.2020
Konkurs na dofinansowanie wkładów własnych organizacji

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na wsparcie organizacji pozarządowych w pozyskiwaniu środków zewnętrznych. Pula konkursu wynosi 60 000 zł. Nabór trwa do 19 czerwca 2020 roku.

Celem konkursu jest wsparcie organizacji pozarządowych w pozyskiwaniu środków zewnętrznych poprzez pobudzenie organizacji do współpracy z biznesem, a także wsparcie zadań mających wpływ na rozwój kapitału społecznego regionu, w tym  rozwój sektora pozarządowego, wolontariatu i aktywności społecznej i obywatelskiej młodzieży, na realizację których organizacja pozarządowa pozyskała środki od darczyńców – podmiotów gospodarczych.

Konkurs ma również na celu wsparcie realizacji zadań samorządu województwa w zakresie dofinansowania wkładów własnych do projektów finansowanych z funduszy zewnętrznych, tj. spoza województwa warmińsko-mazurskiego (nie są nimi środki samorządów lokalnych województwa warmińsko-mazurskiego, środki Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, środki PFRON będące w dyspozycji Województwa Warmińsko-Mazurskiego).

Więcej informacji na stronie BIP Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.