Czcionka:
Kontrast:
Dołącz do najfajniejszej Orkiestry na świecie!
data dodania: 16.01.2024
Dołącz do najfajniejszej Orkiestry na świecie!

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 28 stycznia 2024 roku. Przypomnijmy, że w tym roku organizatorzy grają pod hasłem „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”.

 

Głównym celem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest zbiórka pieniędzy na leczenie i kupno specjalistycznego sprzętu. W tym roku Orkiestra gra dla osób, które w wyniku pandemii doświadczyły chorób płuc.

W Elblągu finał odbędzie się na Starym Mieście. Zagrają: Black Cat Division, Diamenty, Studio Artystyczne Katarzyny Panicz "Szalone" i "Szalone Małolaty", Kill Phollins, Blind Box, Mayday Band, Mansarda i gwiazda wieczoru Dubska.

Jak informuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu, już trwają aukcje na Allegro. Nadal można dostarczać gadżety.

Przedmioty i inne propozycje przyjmowane są w:

- Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Karowa 1 (budynek Lodowiska - sekretariat) w godz. 8:00 - 15:00, od 15:00 do 18:00 w bufecie Lodowiska Helena

- Regionalnym Centrum Wolontariatu w Elblągu, ul. Związku Jaszczurczego 17 (p. 26) - od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-16:00

- elektronicznie poprzez przesłanie na adres wosp.elblag@gmail.com informacji o chęci wystawienia produktu elektronicznego np. banner, artykuł, vouchery. W odpowiedzi prześlemy formularz do wypełnienia.

Gadżety można dostarczać do 19 stycznia.

 

źródło: MOSIR Elbląg, WOŚP Elbląg

fot. WOŚP