Czcionka:
Kontrast:
Marszałkowskie nagrody za proekologiczne postawy
data dodania: 08.02.2024
Marszałkowskie nagrody za proekologiczne postawy

Do 31 marca 2024 roku trwa nabór wniosków zgłoszeniowych do 11. edycji konkursu o przyznawaną przez marszałka województwa warmińsko-mazurskiego „Nagrodę im. prof. Janiny Wengris”.

Przedsięwzięcie ma na celu wspieranie postaw proekologicznych oraz propagowanie działań i rozwiązań przyczyniających się do zmniejszenia zagrożenia środowiska naturalnego oraz do jego ochrony.

W konkursie przyznawane są dwie nagrody – osobno dla osób fizycznych i dla podmiotów zbiorowych, których działalność jest ściśle związana z kształtowaniem postaw ekologicznych na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego.

Wnioski o przyznanie nagrody mogą składać koła i oddziały stowarzyszeń naukowo-technicznych, stowarzyszenia, fundacje, organizacje społeczne, spółki (osobowe lub kapitałowe), jednostki sektora finansów publicznych, jak również przez osoby fizyczne.   

Zgłoszenia należy przesyłać do Departamentu Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (ul. Głowackiego 17, 10-447 Olsztyn).

Więcej informacji znajdziesz tutaj