Czcionka:
Kontrast:
Nawet 12 000 zł na działania dla młodzieży
data dodania: 12.02.2024
Nawet 12 000 zł na działania dla młodzieży

W ramach Programu "Równać Szanse" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Fundacja Civis Polonus z Warszawy zaprasza do udziału w "Konkursie Małe Granty". Kołom Gospodyń Wiejskich, organizacjom pozarządowym, domom kultury i bibliotekom z miejscowości do 20 tys. mieszkańców daje to okazję do zdobycia dofinansowania do 12 000 zł na realizację sześciomiesięcznych projektów z aktywnym udziałem młodzieży.

Inicjatywa wspiera projekty angażujące młodzież, przyczyniając się do ich rozwoju i budowania społeczności lokalnych. Ważne jest, aby projekty proponowane przez organizacje miały charakter innowacyjny i odpowiadały na aktualne potrzeby młodych ludzi.

Aby wziąć udział w konkursie, wnioski należy składać za pośrednictwem Panelu Wnioskodawcy dostępnego na stronie rownacszanse. Nabór rozpoczął się 16 stycznia 2024 r. i potrwa do 26 lutego 2024 r., do godziny 12.00. Organizatorzy zwracają uwagę, że w konkursie preferowane będą projekty, które dysponują dodatkowym finansowaniem w wysokości co najmniej 20% wartości projektu, pozyskanym z innych źródeł lub w formie wkładu własnego.

Więceu informacji znajdziesz tutaj