Czcionka:
Kontrast:
Pogrzeb Żuru i Śledzia. Czekają na zgoszenia wystawców
data dodania: 25.02.2024
Pogrzeb Żuru i Śledzia. Czekają na zgoszenia wystawców

Świąteczne przysmaki, wielkanocne ozdoby, wyjątkowe rękodzieło czy nietuzinkowe upominki dla najbliższych. To wszystko i jeszcze więcej mozna znaleźć na Wielkanocnym Jarmarku Sztuki Ludowej Pogrzeb Żuru i Śledzia, który odbędzie się 24 marca w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu. Na zgłoszenia chętnych wystawców organizatorzy czekają do 1 marca.

Do zaprezentowania swoich wyrobów zapraszają twórców ludowych, galerie, instytucje, gospodarstwa agroturystyczne bądź osoby indywidualne, zajmujące się rękodziełem, rzemiosłem oraz wyrobem produktów żywności naturalnej i tradycyjnej.

Podczas jarmarku będą oni prezentować własnoręcznie wykonane wyroby: ceramikę, biżuterię, dekoracje i stroiki świąteczne, ręcznie malowane ubrania, świece sojowe czy naturalne kosmetyki. Oczywiście nie zabraknie także regionalnych przysmaków, żywności naturalnej i wielkanocnych frykasów. Na Kiermaszu Żywności Tradycyjnej mieszkańcy będą mogli zaopatrzyć się w: wypieki, wędliny, pierogi, kwas chlebowy, miody czy sery. CSE Światowid zaprasza w niedzielę - 24 marca 2024 r. w godzinach od 10:00 do 17:00. 

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj