Czcionka:
Kontrast:
Trwa konkurs "Regranting dla organizacji poradniczych edycja 2024"
data dodania: 03.06.2024
Trwa konkurs "Regranting dla organizacji poradniczych edycja 2024"

Do 13 czerwca br. trwa nabór wniosków w konkursie "Regranting dla organizacji poradniczych edycja 2024". W ramach konkursu można ubiegać się o dofinansowanie od 10 000 do 20 000 złotych. O środki mogą ubiegać się organizacje poradnicze, które chcą zrealizować inicjatywy wspierające osoby potrzebujące z całego kraju. W ramach konkursu przyznanych maksymalnie 26 mikrodotacji.

Konkurs kierowany jest do uniwersyteckich poradni prawnych, diecezjalnych i parafialnych placówek poradnictwa rodzinnego oraz organizacji poradnictwa nieposiadających osobowości prawnej.

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w warsztatach z pisania wniosków, które odbędą się 3 czerwca o godz. 17:00 online. Zapisy: www.klaster.org.pl/zdobadz-dotacje-dla-organizacji-poradniczej-warsztaty-z-pisania-wnioskow/ 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej: grantydlaporadni.pl. Wnioski można złożyć bezpośrednio za pomocą generatora: generator.grantydlaporadni.pl.


W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości należy kontaktować się telefonicznie: 732-259-513 lub e-mailowo: kontakt@grantydlaporadni.pl