Czcionka:
Kontrast:
O ekonomii społecznej po raz siedemnasty
data dodania: 07.06.2024
O ekonomii społecznej po raz siedemnasty

Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu zapraszamy do udziału w XVII Konferencji o tematyce ekonomii społecznej w nowej formule - Forum Wymiany Doświadczeń! Wydarzenie odbędzie się 17 czerwca 2024 roku w Domu pod Cisem przy ul. Stawidłowej 3 w Elblągu.


W tym roku tematem przewodnim spotkania będą usługi społeczne i potencjał lokalnych podmiotów ekonomii społecznej do ich realizacji.
Zaproszenie na Konferencję adresowane jest do przedstawicieli i przedstawicielek samorządów lokalnych, OPS, PCPR, CUS oraz podmiotów ekonomii społecznej i przedsiębiorstw społecznych realizujących lub chcących realizować usługi społeczne. W wydarzeniu mogą wziąć udział przedstawiciele i przedstawicielki podmiotów posiadających siedzibę lub oddział terenowy na obszarze miasta Elbląg, powiatu elbląskiego, braniewskiego, iławskiego, ostródzkiego.


Program wydarzenia do pobrania poniżej.


Udział w konferencji należy zgłosić do 12 czerwca br. poprzez formularz online.


Osoba do kontaktu: Ewa Batko e.batko@eswip.pl


Forum Wymiany Doświadczeń realizowane jest w ramach projektu pt. "Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu", realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP i współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

 

Program-17-Konferencja-ES