Czcionka:
Kontrast:
Twój film albo wydarzenie filmowe - Światowid daje pieniądze!
data dodania: 20.08.2020
Twój film albo wydarzenie filmowe - Światowid daje pieniądze!

Macie pomysł na film albo na małe wydarzenie filmowe? Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza stowarzyszenia i fundacje do składania wniosków o dofinansowanie inicjatyw filmowych w ramach programu współpracy z organizacjami pozarządowymi. Na zgłoszenia czekamy do 28 sierpnia.

Pierwszy raz udostępniamy część środków z „Programu współpracy CSE Światowid z organizacjami pozarządowymi na lata 2019-2023” na działania konkretnie związane z filmem. Zależy nam, żeby pobudzić lokalne społeczności do tworzenia, organizowania mikrowydarzeń filmowych w regionie. Realizacja filmów, przygotowanie warsztatów, spotkań z twórcami – to zaledwie kilka przykładów, w jaki sposób można wykorzystać dofinansowanie z tego programu. Stowarzyszenia, fundacje mogą składać wnioski do 28 sierpnia 2020.

W tej edycji pula środków przeznaczona na inicjatywy filmowe wynosi 5000 zł. Szczegółowe zasady oraz niezbędne informacje znaleźć można na stronie CSE Światowid i Kina Światowid lub pisząc na adres kino@swiatowid.elblag.pl