Czcionka:
Kontrast:
Konwent Wojewódzkich Rad Działalności Pożytku Publicznego
data dodania: 30.08.2020
Konwent Wojewódzkich Rad Działalności Pożytku Publicznego

Już 11 września br. na konwencie Wojewódzkich Rad Działalności Pożytku Publicznego odbędą się konsultacje dotyczące Rady Dialogu Obywatelskiego, która ma zastąpić ustępującą Radę Działalności Pożytku Publicznego.

Spotkanie on-line na platformie Zoom (link poniżej) będzie podzielone na dwie części. W godz. 11.00-12.00 odbędzie się spotkanie konwentu, a na godz. 12.00-14.00/14.30 zaplanowane są konsultacje dotyczące RDO. Po powitaniu i rozpoczęciu debaty nastąpi prezentacja koncepcji RDO, którą poprowadzi Wojciech Kaczmarczyk, sekretarz Komitetu ds. Pożytku Publicznego, dyrektor Narodowego Instytut Wolności-Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego. Po prezentacji zaplanowana jest dyskusja moderowana na temat koncepcji i założeń do projektu ustawy o RDO, a następnie podsumowanie i zakończenie spotkania.


Link do spotkania: https://zoom.us/j/94601446063?pwd=S1JGLzk4eXNSWlhmQXZvdXgwU2VyQT09

Meeting ID: 946 0144 6063

Passcode: 591623

Platforma zostanie uruchomiona o godz. 11.45, tak, aby spotkanie mogło rozpocząć się punktualnie o godz. 12.00.

W czasie debaty należy przestrzegać poniższych zasad:

  1. Dołączając do spotkania na platformie należy wpisać pełne dane, tj. imię i nazwisko – jest to niezbędne do weryfikacji listy obecności, moderowania przebiegu spotkania i identyfikacji członków spotkania.
  2. W miarę możliwości technicznych, aby na początku posiedzenia należy włączyć kamery.
  3. Po powitaniu należy wyłączyć kamery i mikrofony.
  4. Osoby, które będą chciały zabrać głos proszone są o „podniesienie ręki” – informacja jak „podnieść rękę” zamieszona jest w załączonych instrukcjach.
  5. Osoby, które czekają na zabranie głosu a nie zostało to zauważone przez Moderatora spotkania proszone są o napisanie na chacie: „Proszę o udzielenie głosu” lub „POG”.
  6. Osoba, która zabiera głos, proszona jest o włączenie kamery i mikrofonu, a po wypowiedzi o wyłączenie kamery i mikrofonu.
  7. Z chatu należy korzystać tylko do informowania o problemach technicznych lub przypomnienia o chęci zabrania głosu.