Czcionka:
Kontrast:
Pomoc z pierwszym dzwonkiem
data dodania: 10.09.2020
Pomoc z pierwszym dzwonkiem

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego tradycyjnie już Regionalne Centrum Wolontariatu w Elblągu organizuje akcję „Pierwszy dzwonek”. Zbiórka prowadzona jest dla: DPS dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Intelektualnie prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr św. Jadwigi w Elblągu, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej "Samodzielne Mieszkanie" w Pasłęku, Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Lepszy Rozwój” w Zielonce Pasłęckiej, Socjalizacyjnej Całodobowej Placówki Opiekuńczo-Wychowawcza w Elblągu.

Artykuły szkolne są potrzebne nie tylko na początek roku, ale również w trakcie jego trwania. Zbiórka dotyczy nowych, nieużywanych rzeczy, z których najbardziej będą potrzebne: zeszyty, ołówki, długopisy, kredki, artykuły plastyczne, farby, pastele, temperówki, gumki, papier ksero, bloki rysunkowe, techniczne i kolorowe, oraz wycinanki. Inne artykuły szkolne również będą mile widziane.

Zbiórka trwa do 18.09.2020, zebrane artykuły można przynosić do Regionalnego Centrum Wolontariatu, przy ulicy Związku Jaszczurczego 17, w Elblągu, do pokoju nr 26.

oprac. np