Czcionka:
Kontrast:
Magiczny Park Jakubowo
data dodania: 15.09.2020
Magiczny Park Jakubowo

Pandemia wciąż trwa, mimo to społeczeństwo stara się żyć normalnie, aby poczuć tę „normalność”, Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie zorganizował kolejny już-IX Festyn Rodzinny „Magiczny Park Jakubowo”.

Festyn odbędzie się w niedzielę, 20.09.2020r. w Parku Jakubowo, w Olsztynie. Będzie trwał od godziny 12.00 do 15.00. Jest to dobry sposób na wspólne spędzenie czasu z rodziną. W programie przewidziano przejażdżki konne, konkursy, pokaz udzielania pierwszej pomocy. Nie zabraknie również gości specjalnych, takich jak: Helena Piotrowska - pisarka, Hanna Fogel - poetka i Ireneusz Iwański - dziennikarz i autor książki. Czas dodatkowo umilą koncerty: Waleriana Ostrowskiego, Andrzeja Brzozowskiego (Kaczki z innej Paczki), zespołu „Poniedziałek”, zespołu śpiewaczy „Pokolenia” z Biesala, oraz Harcerzy z Hufca Warmińskiego ZHP.

Festyn jest ciekawym sposobem na spędzenie czasu z rodziną, w okresie pandemii. To sposób na integrację z własnymi dziećmi i ich rówieśnikami. Organizatorzy gwarantują świetną zabawę zarówno dla młodszych, jak i starszych.

oprac. np