Czcionka:
Kontrast:
W stacjonarnym sklepie targes.pl
data dodania: 23.12.2019
W stacjonarnym sklepie targes.pl

O tym, że Dom pod Cisem przy ulicy Stawidłowej 3 w Elbląg, jest miejscem przyjaznym działaniom społecznym chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Działa tam także strefa targes. Nie wiesz, o co chodzi? Produkty ekonomii społecznej z Warmii i Mazur dostępne są teraz w jednym miejscu. Wszystko po to, by jeszcze lepiej wspierać rozwój ekonomii społecznej i docierać do klientów.

Do niedawna targes.pl był tylko platformą internetową pośredniczącą w sprzedaży ofert podmiotów ekonomii społecznej. Niezmiennie na targes.pl można znaleźć prężnie działające firmy społeczne, laureatów konkursów „Zakup Prospołeczny” i „Godni Naśladowania”, jak również krótko działające podmioty. 
- Na zakupy zapraszamy teraz także do Domu pod Cisem – mówi Maciej Bielawski, wiceprezes Stowarzyszenia ESWIP. –  Pomysł sklepu stacjonarnego jest odpowiedzią na potrzeby kompleksowego rozwoju ekonomii społecznej, wychodzimy także naprzeciw potrzebom klientom, którzy lubią kupować produkty w jednym miejscu.
W ofercie strefy targes znalazły się m.in. Mazurskie Słoiki Spółdzielni Socjalnej Negocjator, torby od Przedsiębiorstwa Społecznego Sakwa TPD Morąg, zdrowa żywność i pyszna kawa z Naturalnej Żywności czy ciekawe pamiątki związane z Elblągiem przygotowane przez Kacze Bagno. 
- Wspieramy także działania Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Centrów Integracji Społecznej. Prowadzimy aktualnie z nimi rozmowy, by poszerzyć asortyment naszego sklepu o produkty wytwarzane przez uczestników warsztatów – mówi Maciej Bielawski. – Zachęcam do wspierania działalności podmiotów ekonomii społecznej poprzez zakupy w strefie targes. 
Obecnie sklep jest otwarty w trakcie wydarzeń organizowanych w Domu pod Cisem, od stycznia - od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16.
- W ramach poszerzania asortymentu będziemy wydłużali godziny otwarcia strefy targes. Wprowadzimy także sprzedaż internetową – dodaje Maciej Bielawski. 

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer: 734 218 310.

Sylwia Warzechowska