Czcionka:
Kontrast:
Narzędzia on-line usprawniające pracę w organizacji
data dodania: 09.11.2020
Narzędzia on-line usprawniające pracę w organizacji

Czas na kolejne webinarium z cyklu „25 lat pasjonatów i ekspertów” organizowanego z okazji jubileuszu 25-lecia Stowarzyszenia ESWIP. Już we wtorek (10 listopada) przed komputery zapraszamy wszystkie organizacje, które chcą usprawnić swoje funkcjonowanie w sieci.

Webinarium skierowane jest do NGO, którym do tej pory obce były nazwy takie jak: Google GSuite/Workspace i TechSoup. Omówione zostaną tematy związane z: organizacją czasu pracy, komunikacją, spotkaniami online, pracą i współpracą na dokumentach online, przestrzenią dyskową w chmurze. Wszystko to w oparciu o rozwiązania Google.
Spotkanie poprowadzi Bartosz Bogdański - specjalista w dziedzinie informatyki, doradca IT, wdrożeniowiec. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu, kierunku projektowanie baz danych i oprogramowanie użytkowe.

Na webinarium zapraszamy we wtorek 10 listopada 2020 o godzinie 10:00. Aby wziąć w nim udział, należy skorzystać z linku: 

https://eswip.clickmeeting.com/narzedzia-on-line-usprawniajace-prace-w-organizacji

Zapraszamy również na kolejne webinaria:

  • 17.11.2020 - Innowacje społeczne – przegląd idei i doświadczeń europejskich - Agnieszka Sójka,
  • 01.12.2020 - Przedsiębiorstwa społeczne – pomysły na biznes i dobre praktyki - Katarzyna Ciszewska,
  • 15.12.2020 - O czym należy pamiętać przygotowując wniosek o dotację – garść praktycznych wskazówek - Dagmara Bielawska,
  • 29.12.2020 - Miejsca aktywności lokalnej – idea, finansowanie, inspiracje - Maciej Bielawski.

Cykl 25 webinariów pod hasłem „25 lat pasjonatów i ekspertów" organizowany jest z okazji 25-lecia Stowarzyszenia ESWIP. Przez ten cały czas uczymy się eksperckości współpracując z organizacjami pozarządowymi, samorządem, środowiskami lokalnymi, rozwijając swój osobisty potencjał i podejmując nowatorskie rozwiązania. Z okazji jubileuszu dzielimy się naszą wiedzą. W trakcie spotkań, które ze względu na trwającą epidemię koronawirusa odbywają się w formie online. prezentujemy różnorodne dobre praktyki i inspiracje. Dzielimy się wiedzą pozwalającą rozwijać Wasze organizacje i wprowadzać zmiany społeczne w Waszych środowiskach lokalnych.
Informacje o spotkaniach i linki do nich będą dostępne na stronie internetowej i Facebooku Stowarzyszenia.