Czcionka:
Kontrast:
Innowacje społeczne – przegląd idei i doświadczeń europejskich
data dodania: 15.11.2020
Innowacje społeczne – przegląd idei i doświadczeń europejskich

Jak szukać partnerów do projektów międzynarodowych, czy taka współpraca daje efekty, gdzie szukać źródeł dofinansowania – to zaledwie kilka pytań, na które odpowiedzi poznacie już 17 listopada o godz. 10. Kolejne webinarium z cyklu „25 lat pasjonatów i ekspertów”, organizowane z okazji jubileuszu 25-lecia Stowarzyszenia ESWIP, poświęcone będzie innowacjom społecznym.

Webinarium skierowane jest m.in. do organizacji, instytucji, podmiotów ekonomii społecznej, którzy planują rozpocząć lub usprawnić współpracę ponadnarodową. Od strony praktycznej o doświadczeniach Stowarzyszenia ESWIP opowie Agnieszka Sójka, z wykształcenia socjolog, politolog, absolwentka Szkoły Animatorów Społecznych metodą CAL oraz Programu Menedżerowie NGO (PROMENGO). Związana z sektorem pozarządowym od 2009 roku, specjalistka ds. współpracy ponadnarodowej w ESWIP, koordynatorka projektów. Podczas spotkania będzie okazja do zadawania pytań i wymiany doświadczeń.
Na webinarium zapraszamy we wtorek 17 listopada 2020 o godzinie 10:00. Aby wziąć w nim udział, należy skorzystać z linku:  https://eswip.clickmeeting.com/innowacje-spoleczne-przeglad-idei-i-doswiadczen-europejskich


Zapraszamy również na kolejne webinaria:

  • 01.12.2020 - Przedsiębiorstwa społeczne – pomysły na biznes i dobre praktyki - Katarzyna Ciszewska,
  • 15.12.2020 - O czym należy pamiętać przygotowując wniosek o dotację – garść praktycznych wskazówek - Dagmara Bielawska,
  • 29.12.2020 - Miejsca aktywności lokalnej – idea, finansowanie, inspiracje - Maciej Bielawski.

Cykl 25 webinariów pod hasłem „25 lat pasjonatów i ekspertów" organizowany jest z okazji 25-lecia Stowarzyszenia ESWIP. Przez ten cały czas uczymy się eksperckości współpracując z organizacjami pozarządowymi, samorządem, środowiskami lokalnymi, rozwijając swój osobisty potencjał i podejmując nowatorskie rozwiązania. Z okazji jubileuszu dzielimy się naszą wiedzą. W trakcie spotkań, które ze względu na trwającą epidemię koronawirusa odbywają się w formie online. prezentujemy różnorodne dobre praktyki i inspiracje. Dzielimy się wiedzą pozwalającą rozwijać Wasze organizacje i wprowadzać zmiany społeczne w Waszych środowiskach lokalnych.
Informacje o spotkaniach i linki do nich będą dostępne na stronie internetowej i Facebooku Stowarzyszenia.