Czcionka:
Kontrast:
Webinarium. Kształtowanie cen produktów i usług przedsiębiorstw społecznych
data dodania: 09.04.2021
Webinarium. Kształtowanie cen produktów i usług przedsiębiorstw społecznych

Wszyscy jesteśmy konsumentami i na co dzień mamy do czynienia z podejmowaniem decyzji w zakresie wyboru produktów lub usług, które nas interesują. Co decyduje o ich kosztach? O tym 13 kwietnia br, dowiedzą się uczestnicy kolejnego webinarium.

W programie:
- Czy świadome podejście do kształtowania ceny jest ważne?
- Zasada 3C
- Podstawowe strategie cenowe
- Zmiana cen w ofercie
- Ważne pytania przy kształtowaniu ceny.

Webinarium poprowadzi Łukasz Łechtański - przedsiębiorca, zwolennik wdrażania innowacyjnych metod zakładania i prowadzenia przedsiębiorstwa. W ramach prowadzonych szkoleń specjalizuje się w tematyce  zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, pozyskiwania funduszy, tworzenia i oceny biznesplan.

Na webinarium zapraszamy we wtorek 13.04.2021 o godzinie 10:00. Aby wziąć w nim udział, należy skorzystać z linku: https://eswip.clickmeeting.com/ksztaltowanie-cen-produktow-i-uslug-przedsiebiorstw-spolecznych/register

Cykl 25 webinariów pod hasłem „25 lat pasjonatów i ekspertów" organizowany jest w związku z 25-leciem Stowarzyszenia ESWIP. Przez ten okres uczyliśmy się poprzez współpracę z organizacjami pozarządowymi, samorządem, środowiskami lokalnymi, rozwijając swój osobisty potencjał i podejmując nowatorskie rozwiązania. Z okazji jubileuszu postanowiliśmy przekazać naszą wiedzę dalej. Podczas spotkań realizowanych w formie zdalnej z uwagi na wciąż panujące zagrożenie związane z koronawirusem prezentujemy różnorodne dobre praktyki oraz inspiracje.

Informacje o spotkaniach i linki do nich będą dostępne na stronie internetowej i Facebooku Stowarzyszenia.