Czcionka:
Kontrast:
Webinarium. GOZpodarnie w NGO
data dodania: 11.06.2021
Webinarium. GOZpodarnie w NGO

Czym jest koncepcja gospodarki obiegu zamkniętego? Jakie są jej główne założenia? Gdzie szukać podstaw prawnych oraz co każda organizacja może zrobić, aby być bardziej GOZpodarna? Tego wszystkiego dowiesz się już 15 czerwca 2021podczas kolejnego webinarium z cyklu „25 lat pasjonatów i ekspertów”, które organizowane jest przez Stowarzyszenie ESWIP.

Wydarzenie poprowadzi Marek Jurzyński, który od 15 lat jest związany z III sektorem, obecnie m.in. jako przewodniczący Rady Organizacji Pozarządowych Miasta Olsztyna oraz prezes Fundacji Warsztat Zmiany. Interesuje się tematami związanymi z adaptacją do zmian klimatu, transformacją energetyczną i gospodarką obiegu zamkniętego. 

Webinarium odbędzie się we wtorek 15 czerwca 2021 o godzinie 10:00. Aby wziąć w nim udział, należy skorzystać z linku: https://eswip.clickmeeting.com/gozpodarnie-w-ngo/register

Cykl 25 webinariów pod hasłem „25 lat pasjonatów i ekspertów" organizowany jest z okazji 25-lecia Stowarzyszenia ESWIP. W ciągu całego tego czasu uczyliśmy poprzez współpracę z organizacjami pozarządowymi, samorządem, środowiskami lokalnymi, rozwijając swój osobisty potencjał i podejmując nowatorskie rozwiązania. Z okazji jubileuszu postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą z Wami. Podczas spotkań realizowanych w formie zdalnej prezentujemy różnorodne dobre praktyki i inspiracje.
Informacje o spotkaniach i linki do nich będą dostępne na stronie internetowej i Facebooku Stowarzyszenia.

Projekt “Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu” realizowany jest przez Stowarzyszenie ESWIP i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego