Czcionka:
Kontrast:
Webinarium: Media a NGO
data dodania: 09.07.2021
Webinarium: Media a NGO

Jak media postrzegają organizacje pozarządowe? Co jest atrakcyjne dla mediów? Jak pisać teksty? Tego wszystkiego dowiesz się już 13 lipca 2021 podczas kolejnego webinarium z cyklu „25 lat pasjonatów i ekspertów” na które zaprasza Stowarzyszenie ESWIP.

Wydarzenie poprowadzi Sylwia Warzechowska, wieloletnia dziennikarka elbląskich mediów, obecnie redaktorka Pozarządowca, pisma społeczników Warmii i Mazur, a także nauczyciel akademicki.

Na webinarium zapraszamy we wtorek 13 lipca 2021 o godzinie 10:00. Aby wziąć w nim udział, należy skorzystać z linku: https://eswip.clickmeeting.com/media-a-ngo/register

Cykl 25 webinariów pod hasłem „25 lat pasjonatów i ekspertów" organizowany jest z okazji 25-lecia Stowarzyszenia ESWIP. W ciągu całego tego czasu uczyliśmy poprzez współpracę z organizacjami pozarządowymi, samorządem, środowiskami lokalnymi, rozwijając swój osobisty potencjał i podejmując nowatorskie rozwiązania. Z okazji jubileuszu postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą z Wami. Podczas spotkań realizowanych w formie zdalnej prezentujemy różnorodne dobre praktyki i inspiracje.
Informacje o spotkaniach i linki do nich będą dostępne na stronie internetowej i Facebooku Stowarzyszenia.

Projekt “Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu” realizowany jest przez Stowarzyszenie ESWIP i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego