Czcionka:
Kontrast:
Półkolonie żeglarskie
data dodania: 14.07.2021
Półkolonie żeglarskie

Jachtklub Elbląg podejmuje wiele inicjatyw, których celem jest aktywizacja dzieci i młodzieży. Dlatego od 20 czerwca do 28 sierpnia 2021 r. organizuje półkolonie żeglarskie dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat.

Stowarzyszenie Jachtklub przygotowało rozbudowany program, który oferuje wiele atrakcji. Dzieci będą mogły nauczyć się żeglowania na dwuosobowym jachcie klasy Laser Pico oraz dowiedzą się jak żeglować na Optimiście. Dodatkowo będą miały okazję m.in. pływać na deskach, nauczyć się wiązania węzłów żeglarskich, czy popływać motorówką.

Dla dzieci w wieku 5 - 6 lat Jachtklub Elbląg przygotował możliwość uczestnictwa w żeglarskim przedszkolu. Najmłodsi będą mogli poznać zasady bezpiecznego zachowania nad wodą oraz w wodzie. Poza tym poznają podstawowe informacje na temat wiatru, poruszania się na jachcie oraz technik żeglowania. Dodatkowo przyswoją naukę sterowania, wiosłowania, wiązania węzłów, czy wykorzystania żaglu do napędu jachtu.

Zajęcia w przedszkolu będą odbywały się co tydzień w sobotę w Jachtklubie Elbląskim, a koszt miesięcznego pakietu wynosi 200 zł.

Obie inicjatywy organizowane przez Jachtklub Elbląski prowadzone są przez doświadczonych trenerów i instruktorów żeglarstwa.

kontakt:

tel: 503 095 218

e-mail: szkolka@jachtklub.elblag.pl

 

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie Jachtklubu Elbląskiego:

http://jachtklub.elblag.pl/szkolka-zeglarska/polkolonie-2/