Czcionka:
Kontrast:
Wakacyjna akademia żeglarska
data dodania: 20.07.2021
Wakacyjna akademia żeglarska

Stowarzyszenie Sportów Wodnych w Iławie organizuje półkolonie żeglarskie dla dzieci i młodzieży. Organizacja realizuje projekt „Rozwój zaplecza pozaszkolnych form szkoleń żeglarskich w oparciu o ekomarinę w Iławie”, którego celem jest zapewnienie młodzieży podstawowej wiedzy z zakresu żeglarstwa.

W ramach realizacji projektu, Stowarzyszenie Sportów Wodnych zapewnia infrastrukturę, sprzęt, ubezpieczenie oraz opiekę wykwalifikowanej kadry. Każdy uczestnik półkolonii zostanie przypisany do jednej z dwóch grup wiekowych.

Zajęcia dzieci od 6 do 11 lat będą odbywały się w godzinach 9:00 – 14:00. Dzieci będą miały okazję nauczyć się podstaw żeglowania na łódce klasy Optimist, brać udział we współzawodnictwie sportowym, zajęciach plastycznych i integracyjnych, wycieczkach, konkursach, zabawach. W cenie wliczony jest codzienny wspólny posiłek.

Cena pakietu: 290 zł

 

Zajęcia młodzieży od 11 do 17 lat odbywać się będą w godzinach 9:00 – 14:00 oraz 15:00 – 19:00. Nastolatkowie będą mieli okazję nauczyć się podstaw żeglowania na łodziach klasy Omega oraz Saturn. Czekają ich również zajęcia teoretyczne dotyczące żeglarstwa, prac bosmańskich, wiązania węzełków i etykiet żeglarskich. Dodatkowo mogą spodziewać się również wycieczek po Jezioraku łodzią flisacką.

Cena pakietu: 290 zł

 

Półkolonie podzielone są na tygodniowe turnusy, a zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych turnusów oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo klikając w poniższy link:

 https://sswmos.wixsite.com/mysite/polkolonie-2