Czcionka:
Kontrast:
„Mikołajkowe inspiracje” w Kuźni Społecznej
data dodania: 25.11.2019
„Mikołajkowe inspiracje” w Kuźni Społecznej
Facet, który siedzi na wózku, ma postępujący zanik mięśni, problemy z oddychaniem, mówi "Nie odkładajcie marzeń". Czas ucieka. Życie ucieka. Niektórym jest głupio - mówi Łukasz Krasoń, niepełnosprawny mówca motywacyjny. Nie musimy czekać, aby czerpać radość z życia, a nasza siła jest bliżej niż nam się wydaje - zapewnia Łukasz. Już 6 grudnia o godz. 18.00 będzie gościem wydarzenia „Mikołajkowe inspiracje” w Kuźni Społecznej przy ul. Marka Kotańskiego 1 w Olsztynie.

Jak podnieść się po porażce, tragedii, stracie? Skupić uwagę na swoim potencjale, a nie słabościach? Wystarczy podejść do trudności jak życiowej lekcji i okazji do rozwoju. W swoich wystąpieniach kierowanych do ludzi wszystkich branż i pokoleń zaraża pasją, optymizmem i daje gotowe recepty na zmiany. Motywuje jak pokonywać trudności i przekuwać je w napędową siłę. Porywa tłumy w Polsce i za granicą swoją odwagą, uporem i pomysłowością. I gdzie się pojawi, dostaje owacje na stojąco.
- Poprzez wszystko co robię rzucam wyzwanie obecnej wersji świata - mówi 31-letni Łukasz, współpracujący z Federacją Banków Żywności. - Wierzę, że do czerpania radości z życia nie potrzebujemy być idealni, a nasza siła jest bliżej niż nam się wydaje. Rzucam wyzwanie światu, tworząc i dając przemówienia i treści, po których już nic nie jest takie samo.

Bilety wstępu - to wpłata na konto kwoty min. 30 zł, by wesprzeć odbudowę Kuźni Społecznej

Bank Żywności w Olsztynie
06 1930 1611 2400 0400 4551 0005
Tytuł wpłaty: Mikołajkowe inspiracje

Więcej informacji znajdziesz tutaj