Czcionka:
Kontrast:
Zumba na plaży w Olsztynie
data dodania: 25.08.2021
Zumba na plaży w Olsztynie

Fundacja Przyszłość Dla Dzieci zaprasza na zumbę na plaży. Jest to wyjątkowe wydarzenie gdzie pełni pasji ludzie spotykają się razem i przez 3 godziny wspólnie tańczą pomagając małym podopiecznym fundacji. V edycja tego wydarzenia odbędzie się w niedzielę 29 sierpnia nad jeziorem Ukiel w Olsztynie. Jak co roku spotkanie odbędzie się na boisku do koszykówki na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel w Olsztynie.

Wyjątkowi i pełni energii instruktorzy, zapewnią trzygodzinny maraton Zumby. Na uczestników czeka dużo wspaniałej zabawy, dobrego humoru i aktywnego wypoczynku. Maraton startuje o 12:00 dlatego od 11:30 uczestnicy będą musieli zgłosić się po odbiór opasek uprawniających do wejścia na teren wydarzenia.

Opłata jest w całości darowizną na rzecz podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” i wynosi 30 zł. Każdy uczestnik musi zabrać wygodny strój, buty, butelkę wody i dobry nastrój.

Podczas maratonu do tańca i dobrej zabawy zachęcać będą instruktorzy: Maciej REMMIC Remiszewski, Monika Zdunek, Beata Rosińska, Joanna Riabczenko i Michał Młyński.

Najmłodsi goście mogą liczyć na fundacyjnych Wolontariuszy, którzy przygotowali strefę zabaw i animacji. Czekają tam na nich zabawy i gry wielkoformatowe. W każdej chwili podczas wydarzenia będzie można wesprzeć podopiecznych Fundacji Przyszłość Dla Dzieci.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się klikając w poniższy link:

https://przyszloscdladzieci.org/zumba-rejestracja/?fbclid=IwAR2c2UaxuLD-3xvva6eH2FE_WOHkZHz30KU8B6YJ6ykAX4lVo4mmkbVeK6Q

Aby dokonać opłaty w wysokości 30 zł należy kliknąć w poniższy link:

https://przyszloscdladzieci.org/wplac/?desc=Op%C5%82ata+startowa+Zumba+na+pla%C5%BCy:&amount=30