Czcionka:
Kontrast:
Webinarium. Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur na lata 2021-2027
data dodania: 27.10.2021
Webinarium. Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur na lata 2021-2027

Założenia programu regionalnego, omówienie obszarów szczególnie interesujących dla organizacji oraz orientacyjny kalendarz dalszych prac nad programem – tak przedstawia się program kolejnego webinarium cyklu „25 lat pasjonatów i ekspertów” Stowarzyszenia ESWIP. Spotkanie onlineFundusze Europejskie dla Warmii i Mazur na lata 2021-2027” odbędzie się we wtorek 2 listopada o godz. 10.

Webinarium poprowadzi Maciej Bielawski, wiceprezes Stowarzyszenia ESWIP, ekspert ds. rozwoju ekonomii społecznej.

Ukończył studia na kierunkach: stosunki międzynarodowe, europejskie studia specjalne oraz zarządzanie i ewaluacja projektów, ponadto absolwent Szkoły Animatorów Społecznych, Szkoły Trenerów, Szkoły Pracy Warsztatowej w oparciu o proces grupowy, Szkoły Umiejętności Coachingowych. Ekspert, trener, animator, inspiruje do działania i łączy potencjały podmiotów i mieszkańców w społecznościach lokalnych.

Webinarium „Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur na lata 2021-2027 będzie jednocześnie spotkaniem konsultacyjnym, gdyż do 8 listopada Samorząd Województwa zbiera uwagi do Programu.

 Na webinarium zapraszamy we wtorek 2 listopada o godz. 10:00. Wybierz sposób, w jaki chcesz dołączyć do wydarzenia:
- dołącz przez stronę internetową: https://eswip.clickmeeting.com/fundusze-europejskie-dla-warmii-i-mazur-na-lata-2021-2027
- dołącz przez aplikację mobilną: ID wydarzenia: 688-436-847

- dostosuj czas startu do swojej strefy czasowej: http://www.clickmeeting.com/converter/688436847

Cykl 25 webinariów pod hasłem „25 lat pasjonatów i ekspertów" organizowany jest z okazji 25-lecia Stowarzyszenia ESWIP. W ciągu całego tego czasu uczyliśmy poprzez współpracę z organizacjami pozarządowymi, samorządem, środowiskami lokalnymi, rozwijając swój osobisty potencjał i podejmując nowatorskie rozwiązania. Z okazji jubileuszu postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą z Wami. Podczas spotkań realizowanych w formie zdalnej prezentujemy różnorodne dobre praktyki i inspiracje.

Informacje o spotkaniach i linki do nich będą dostępne na stronie internetowej i Facebooku Stowarzyszenia ESWIP.

Projekt “Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu” realizowany jest przez Stowarzyszenie ESWIP i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.