Czcionka:
Kontrast:
Webinarium: Ścieżka ekonomizacji organizacji pozarządowej
data dodania: 06.11.2021
Webinarium: Ścieżka ekonomizacji organizacji pozarządowej

Jakie są organizacyjne i prawne możliwości zarabiania przez organizacje? Jakie wsparcie można uzyskać w ramach OWIES? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskasz podczas kolejnego webinarium cyklu „25 lat pasjonatów i ekspertów”. Spotkanie online „Ścieżka ekonomizacji organizacji pozarządowej” odbędzie się we wtorek 9 listopada o godz. 10.

Webinarium poprowadzi Katarzyna Ciszewska - związana z III sektorem od 15 lat. Doradca kluczowy dla grup inicjatywnych i organizacji planujących działalność ekonomiczną, towarzyszy także w rozwoju przedsiębiorstwom społecznym, bierze udział w Komisjach Oceny Wniosków. Z wykształcenia pracownik socjalny, doradca zawodowy, ukończyła studia podyplomowe z zakresu ekonomii społecznej i HR.

Program webinarium:
- czy organizacja może zarabiać
- organizacyjne i prawne możliwości zarabiania przez organizacje
- wsparcie w ekonomizacji NGO w ramach OWIES
- dotacje na start


Na webinarium zapraszamy we wtorek 9 listopada o godz. 10:00. Wybierz sposób, w jaki chcesz dołączyć do wydarzenia:
- Dołącz przez stronę internetową: https://eswip.clickmeeting.com/sciezka-ekonomizacji-ngo

- Dołącz przez aplikację mobilną:

ID wydarzenia: 586-141-667

2021-11-09 10:00 Europe/Warsaw

Dostosuj czas startu do swojej strefy czasowej: http://www.clickmeeting.com/converter/586141667 

 

Cykl 25 webinariów pod hasłem „25 lat pasjonatów i ekspertów" organizowany jest z okazji 25-lecia Stowarzyszenia ESWIP. W ciągu całego tego czasu uczyliśmy poprzez współpracę z organizacjami pozarządowymi, samorządem, środowiskami lokalnymi, rozwijając swój osobisty potencjał i podejmując nowatorskie rozwiązania. Z okazji jubileuszu postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą z Wami. Podczas spotkań realizowanych w formie zdalnej prezentujemy różnorodne dobre praktyki i inspiracje.

Informacje o spotkaniach i linki do nich będą dostępne na stronie internetowej i Facebooku Stowarzyszenia ESWIP.

Projekt “Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej w Elblągu” realizowany jest przez Stowarzyszenie ESWIP i współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.