Czcionka:
Kontrast:
Webinarium. Czym jest GOZ? Rola organizacji pozarządowych w rozwoju gospodarki obiegu zamkniętego w Polsce
data dodania: 13.11.2021
Webinarium. Czym jest GOZ? Rola organizacji pozarządowych w rozwoju gospodarki obiegu zamkniętego w Polsce

akie są założenia i zasady gospodarki obiegu zamkniętego? Jakie płyną korzyści z wdrażania cyrkularnych rozwiązań? Jakie są przykłady ciekawych rozwiązań GOZ? Odpowiedzi m.in. na te pytania poznasz już 16 listopada o godz. 10 podczas webinaru cyklu „25 lat pasjonatów i ekspertów” Stowarzyszenia ESWIP.

Webinarium poprowadzi Ewa Chodkiewicz związana z Fundacją WWF Polska od ponad jedenastu lat. Wcześniej pracowała m.in. jako inspektor w wydziale ds. projektów UE Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, gdzie do jej obowiązków należała ocena wniosków do Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko i Instrumentu Finansowego LIFE. Absolwentka ochrony środowiska na SGGW, a także studiów podyplomowych w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN i na SGH (zarządzanie projektami). Inicjatorka ogólnopolskiej konferencji naukowej poświęconej gospodarce o obiegu zamkniętym „Gospodarka  o obiegu zamkniętym. Nowa utopia  czy droga konieczna", którą zorganizowała wspólnie ze Szkołą Główną Handlową. Ekspertka Polskiego Paktu Plastikowego - międzysektorowego partnerstwa połączonego wspólną wizją gospodarki obiegu zamkniętego dla opakowań z tworzyw sztucznych. Przedstawicielka organizacji pozarządowych w zespole roboczym ds. recyklingu w powołanym przez Ministerstwo Klimatu Zespole doradczym do spraw systemowych rozwiązań w zakresie gospodarki odpadami.

W trakcie webinaru:

  • zrozumiesz założenia i zasady gospodarki obiegu zamkniętego
  • otrzymasz dawkę wiedzy odnośnie korzyści dla środowiska, ludzi, organizacji płynące z wdrażania cyrkularnych rozwiązań
  • poznasz ciekawe i inspirujące przykłady ze świata działających już rozwiązań gozowych.

Na webinarium zapraszamy 16 listopada o godz. 10. Wybierz sposób, w jaki chcesz dołączyć do wydarzenia:

1. Dołącz przez stronę internetową: https://eswip.clickmeeting.com/czym-jest-goz-rola-organizacji-pozarzadowych-w-rozwoju-gospodarki-obiegu-zamknietego-w-polsce

2. Dołącz przez aplikację mobilną:
ID wydarzenia: 812-912-492

2021-11-16 10:00 Europe/Warsaw

Dostosuj czas startu do swojej strefy czasowej: http://www.clickmeeting.com/converter/812912492

Cykl 25 webinariów pod hasłem „25 lat pasjonatów i ekspertów" organizowany jest z okazji 25-lecia Stowarzyszenia ESWIP. W ciągu całego tego czasu uczyliśmy poprzez współpracę z organizacjami pozarządowymi, samorządem, środowiskami lokalnymi, rozwijając swój osobisty potencjał i podejmując nowatorskie rozwiązania. Z okazji jubileuszu postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą z Wami. Podczas spotkań realizowanych w formie zdalnej prezentujemy różnorodne dobre praktyki i inspiracje.

Informacje o spotkaniach i linki do nich będą dostępne na stronie internetowej i Facebooku Stowarzyszenia ESWIP.