Czcionka:
Kontrast:
Elbląski Sklep społeczny pod Cisem wyróżniony w konkursie GOZpodarz 2021
data dodania: 16.11.2021
Elbląski Sklep społeczny pod Cisem wyróżniony w konkursie GOZpodarz 2021

W konkursie GOZpodarz 2021, w kategorii „Wdrożenie praktyk GOZ” Sklep społeczny pod Cisem zdobył I miejsce. Konkurs miał na celu promocję dobrych praktyk związanych z ideą gospodarki obiegu zamkniętego.

Laureatów konkursu GOZpodarz 2021 wyróżniono podczas II. Kongresu GOZpodarka, organizowanego przez Fortum, Instytut Jagielloński i Pracodawców RP. Konkurs był skierowany do przedsiębiorców, jednostek samorządu terytorialnego oraz innych organizacji.

W kategorii „Wdrożenie praktyk GOZ” elbląski Sklep społeczny pod Cisem prowadzony przez Stowarzyszenie ESWIP zdobył I miejsce! Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym. Pełna lista dostępna jest tutaj.

Przypomnijmy, że sklep tworzony jest we współpracy z partnerami i społecznością elblążan, którzy dbają o swoich najsłabszych członków oraz zrównoważony rozwój lokalny.
Sklep społeczny funkcjonuje w nurcie ekonomii społecznej, jest prowadzony przez podmiot ekonomii społecznej, jest usługą społeczną z zakresu reintegracji społeczno-zawodowej, przeciwdziałania bezrobociu, wspierania osób niepełnosprawnych oraz ochrony środowiska. Więcej informacji o sklepie społecznym znajdziesz tutaj.