Czcionka:
Kontrast:
Webinarium: Działalność gospodarcza w podmiotach ekonomii społecznej
data dodania: 11.09.2021
Webinarium: Działalność gospodarcza w podmiotach ekonomii społecznej

Podobieństwa i różnice, a przede wszystkim cele powoływania działalności gospodarczej będą wiodącymi tematami kolejnego webinarium z cyklu ,,25 lat pasjonatów i ekspertów”. Spotkanie on-line „Działalność gospodarcza w podmiotach ekonomii społecznej” odbędzie się już 14 września o godz. 10.

 

W programie wydarzenia:
- Cele powoływania działalności gospodarczej w podmiotach ekonomii społecznej

- Podobieństwa i różnice prowadzenia działalności ekonomicznej w różnych podmiotach ES

- Odpowiedzialność prawna w podmiotach ekonomii społecznej prowadzących działalność gospodarczą

Webinarium poprowadzi dr Agata Błaszczyk, praktyk w dziedzinie stosowania prawa i kształtowania strategii podatkowej oraz reprezentowania stron przed organami administracji podatkowej i sądami administracyjnymi. Swoje ponad 15-letnie doświadczenie zdobyła pracując zarówno w Izbie Skarbowej, jak i kancelarii prawniczej i podatkowej. Taki przebieg kariery pozwolił jej doskonale poznać sytuację z perspektywy, zarówno podatnika, jak i organu administracji skarbowej. Od wielu lat prowadzi liczne wykłady, szkolenia i doradztwo z obszaru prawa podatkowego, pomocy publicznej, rachunkowości i księgowości oraz pisze artykuły do branżowych czasopism i portali internetowych. Zarządzając Kancelarią Prawa Podatkowego dba, aby świadczone usługi odpowiadały standardom najwyższej jakości i były zgodne z zasadami etyki obowiązującymi doradcę podatkowego.

Na webinarium zapraszamy we wtorek 14 września 2021 r. o godzinie 10:00. Aby wziąć w nim udział, należy skorzystać z linku: https://eswip.clickmeeting.com/dzialalnosc-gospodarcza-w-podmiotach-ekonomii-spolecznej?_ga=2.45313581.885792525.1631216138-108996590.1631216138

Cykl 25 webinariów pod hasłem „25 lat pasjonatów i ekspertów" organizowany jest z okazji 25-lecia Stowarzyszenia ESWIP. W ciągu całego tego czasu uczyliśmy poprzez współpracę z organizacjami pozarządowymi, samorządem, środowiskami lokalnymi, rozwijając swój osobisty potencjał i podejmując nowatorskie rozwiązania. Z okazji jubileuszu postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą z Wami. Podczas spotkań realizowanych w formie zdalnej prezentujemy różnorodne dobre praktyki i inspiracje.

Informacje o spotkaniach i linki do nich będą dostępne na stronie internetowej i Facebooku Stowarzyszenia.