Czcionka:
Kontrast:
Webinarium: Jak procesowo prowadzić spotkania i szkolenia online
data dodania: 20.12.2021
Webinarium: Jak procesowo prowadzić spotkania i szkolenia online

Przed nami przedostatni webinar z cyklu „25 lat pasjonatów i ekspertów” Stowarzyszenia ESWIP. Tym razem uzyskasz garść praktycznych porad o skutecznym prowadzeniu szkoleń online. Spotkanie odbędzie się 21 grudnia o godz. 10.

Webinarium poprowadzi Marta Florkowska, koordynatorka projektów, animatorka społeczna, doradczyni organizacji pozarządowych. Członkini Zarządu Stowarzyszenia ESWIP, członkini Forum Animatorów Społecznych. Absolwentka II edycji Programu Menadżerowie NGO PROMENGO, Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP, Szkoły Animatorów Społecznych/Doradców, Szkoły Umiejętności Coachingowych. Społecznik i pracownik organizacji pozarządowych z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu zespołami i projektami. Od 12 lat pracuje jako animatorka, trenerka i doradca organizacji pozarządowych. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu tworzenia partnerstw, zarządzania zespołami,  budowania zaangażowania i zwiększania efektywności pracy. Od trzech lat prowadzi działania HR w Stowarzyszeniu ESWIP.

Program wydarzenia:

jak odnaleźć się na sali szkoleniowej online,

- jak edukować „na onlinie”,

- role edukatora i edukatorki  w środowisku online,

- narzędzia budujące zaangażowanie i ułatwiające proces uczenia się.

 

Na webinarium zapraszamy we wtorek 21 grudnia o godz. 10. Wybierz sposób, w jaki chcesz dołączyć do wydarzenia:


1. Dołącz przez stronę internetową: https://eswip.clickmeeting.com/jak-procesowo-prowadzic-spotkania-i-szkolenia-online

2. Dołącz przez aplikację mobilną:
ID wydarzenia: 321-316-291

Dostosuj czas startu do swojej strefy czasowej: http://www.clickmeeting.com/converter/321316291

Cykl 25 webinariów pod hasłem „25 lat pasjonatów i ekspertów" organizowany jest z okazji 25-lecia Stowarzyszenia ESWIP.      W ciągu całego tego czasu uczyliśmy poprzez współpracę z organizacjami pozarządowymi, samorządem, środowiskami lokalnymi, rozwijając swój osobisty potencjał i podejmując nowatorskie rozwiązania. Z okazji jubileuszu postanowiliśmy podzielić się naszą wiedzą z Wami. Podczas spotkań realizowanych w formie zdalnej prezentujemy różnorodne dobre praktyki i inspiracje.

Informacje o spotkaniach i linki do nich będą dostępne na stronie internetowej i Facebooku Stowarzyszenia ESWIP.