Czcionka:
Kontrast:
Pozarządowiec w miejsce rowop.pl
data dodania: 27.01.2020
Pozarządowiec w miejsce rowop.pl

Niezmiernie miło, że gościsz na naszej stronie internetowej. Tak, tak. Dobrze myślisz: pozarządowiec.eswip.pl zastąpił rowop.pl. Jednak zmieniła się tylko nazwa, bo zamieszczane tutaj treści nadal będą dotyczyły tematów ważnych dla organizacji pozarządowych.

Do tej pory we współpracy z Urzędem Marszałkowskim tworzyliśmy regionalną stronę informacyjną „rowop.pl” (ukłony dla Marka Jurzyńskiego), teraz przenosimy się na stronę Pozarządowca i tu – pod wodzą Sylwii Warzechowskiej - będziemy zamieszczać najciekawsze informacje z regionu dotyczące organizacji społecznych, inicjatyw organizacji, wolontariatu etc. Zawsze jest o czym pisać, bo sektor obywatelski jest ważnym i rozwojowym rzeczywistości.

Tym, którzy może nie znają Pozarządowca pragniemy przekazać, że jest to pismo wydawane od 24 lat. Dlaczego Pozarządowiec? Bo „Działkowiec”, bo „Krótkofalowiec”, no więc elblążanka Ewa Sprawka pół żartem, pół serio orzekła, że będzie Pozarządowiec. I jakoś nazwa pozostała. Projekt „Pozarządowiec – profesjonalne media obywatelskie”, finansowany przez Narodowy Instytut Wolności, dał nam szansę stworzenia internetowej wersji naszego czasopisma, którą właśnie czytasz. Wierzymy, że będziesz tu chętnie zaglądał! 

Redakcja