Czcionka:
Kontrast:
Wybory do Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych kadencji 2022-2025
data dodania: 14.03.2022
Wybory do Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych kadencji 2022-2025

Rozpoczął się nabór przedstawicieli i przedstawicielek elbląskich NGO do Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych kadencji 2022-2025. Kandydatów/kandydatki należy zgłaszać w terminie do 25 marca 2022 (piątek) do godz. 15:00 w biurze Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Związku Jaszczurczego 17 w Elblągu. Wybory odbędą się 22 kwietnia br.

Wybory odbędą się podczas Konferencji Plenarnej Elbląskich Organizacji Pozarządowych, która odbędzie się 22 kwietnia 2022 (piątek) o godz. 17.00 w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu.


Niemal dwa lata czekaliśmy na możliwość wyboru do Rady Elbląskich Organizacji Pozarządowych kolejnej kadencji. Przez ten okres funkcję reprezentacji elbląskich organizacji pełniła ustępująca Rada, ale wreszcie mamy możliwość spotkania się i wyboru kolejnej Rady – mówi Arkadiusz Jachimowicz – Przewodniczący REOP. Mało tego, potrzebujemy także wskazania naszych pięciu przedstawicieli do Elbląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, która również od dłuższego czasu nie działała, a teraz decyzją Prezydenta będzie reaktywowana. Zachęcam do kandydowania do tych obywatelskich funkcji - dodaje.


Nad procesem wyborów czuwać będzie trzyosobowa Komisja Skrutacyjna, która sprawdzi kompletność zgłoszeń, a następnie zamieści informacje o kandydatach na stronie Centrum Organizacji Pozarządowych:

http://www.centrumelblag.pl/strefa-organizacji


Regulamin wyborów oraz formularz zgłoszenia kandydata/kandydatki znajdą Państwo klikając w poniższy link:

https://centrumelblag.pl/strefa-organizacji/aktualnosci/1177,wybory-do-rady-elblaskich-organizacji-pozarzadowyc