Czcionka:
Kontrast:
Skorzystaj ze wsparcia Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu
data dodania: 12.04.2022
Skorzystaj ze wsparcia Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu

Centrum Organizacji Pozarządowych w Elblągu świadczy bezpłatnie usługi na rzecz organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z Elbląga.

Centrum Organizacji Pozarządowych - to miejsce na społeczną aktywność dla każdego. Jeżeli masz pomysł i chęci, ale nie wiesz od czego zacząć albo brakuje Ci miejsca na spotkania, a może potrzebujesz pomocy w założeniu organizacji i promowaniu działań społecznych - zapraszamy do nas!

Centrum Organizacji Pozarządowych jest miejscem dla wszystkich aktywnych osób, organizacji pozarządowych oraz grup realizujących swoje pasje, hobby, pomagających innym…. To miejsce, które chce wspierać i inspirować społeczną aktywność w Elblągu. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią spędzać czas twórczo, robić coś dla innych, działać.

Oto co możemy Ci zaproponować:
Prowadzimy serwis aktywnych społecznie Elblążan zawierający aktualności, ogłoszenia i bazę teleadresową stowarzyszeń i fundacji. W galerii na stronie chętnie umieszczamy fotograficzne wspomnienia z realizowanych przez Ciebie przedsięwzięć. Każdego miesiąca wysyłamy newsletter i bardzo ucieszymy się, jeśli zechcesz dołączyć do grona jego adresatów. Wystarczy podać swój adres e-mail, żeby otrzymywać informacje o konkursach dla organizacji pozarządowych oraz najważniejszych wydarzeniach z regionu i kraju.

Jeśli nie jesteś członkiem organizacji, ale jesteś aktywny w swoim środowisku i realizujesz wspólnie z innymi swoje pasje, zainteresowania lub pomagasz innym – jesteśmy do Twojej dyspozycji. A może masz głowę pełną dobrych pomysłów, serce tętniące pozytywną energią, ale wydaje Ci się, że jesteś sam? Skontaktuj się z nami. W Centrum spotkasz osoby, z którymi wspólnie wykorzystacie te pomysły i pozytywną energią będziecie zarażać innych Elblążan.
Naszych klientów (choć wolimy słowo „przyjaciół”) wspieramy również bezpłatnym doradztwem oraz szkoleniami. Jeśli potrzebujesz konsultacji w sprawach związanych z działalnością Twojej organizacji – jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Mamy również nadzieję, że dzięki organizowanym przez nas bezpłatnym szkoleniom zdobędziesz nową wiedzę i doświadczenia. Chętnie dowiemy się jaka tematyka szkoleń będzie dla Ciebie najbardziej interesująca i przydatna.

Jeżeli planujesz zorganizować jednorazowe spotkanie lub potrzebujesz pomieszczenia na regularne działania – zapraszamy! Sala, którą udostępniamy bezpłatnie wyposażona jest także w zaplecze kuchenne, które umożliwi Ci spędzenie czasu w naszych progach przy gorącej herbacie, czy aromatycznej kawie.
Udostępnimy Ci platformę Clickmeeting na zorganizowanie spotkania online członków, pracowników, wolontariuszy i sympatyków Twojej organizacji lub grupy.

Masz ochotę do nas zajrzeć? Zapraszamy!
Skontaktuj się z nami osobiście, telefonicznie: 55 235 33 88 lub mailowo: cop@eswip.pl.

Odwiedzaj naszą stronę: http://www.centrumelblag.pl/strefa-organizacji „zalajkuj” fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/COP.Elblag i poczuj się u nas jak u siebie!