Czcionka:
Kontrast:
Jak zaistnieć w mediach. Rady dla NGO'sów (spotkanie online)
data dodania: 27.06.2022
Jak zaistnieć w mediach. Rady dla NGO'sów (spotkanie online)

Jak zrozumieć media? Jak przekonać je do współpracy bez pieniędzy? Jak zadbac o dobre relacje? Odpowiedzi na te i inne pytania poznasz już 8 lipca o godzinie 10 podczas sesji społecznej „Jak zaistnieć w mediach. Rady dla NGO'sów”. Spotkanie online potrwa trzy godziny.

Zakres tematyczny:

  • Po co są dzisiaj media? Czym one są? Jaka jest w tym wszystkim rola Internetu?
  • Po co media NGO'som?
  • Dlaczego media nie zauważają NGO'sów?
  • Jak przekonać media do współpracy bez pieniędzy?
  • Jak dbać o relacje z mediami?
  • Mini warsztat z przygotowywania informacji prasowej dla mediów

Spotkanie poprowadzi pan Rafał Gruchalski – redaktor naczelny portEL.pl.

Parę słów o prowadzącym: Rafał Gruchalski - z wykształcenia prawnik (Uniwersytet Gdański, 2002), z zawodu dziennikarz z ponad 25-letnim stażem w mediach lokalnych i regionalnych (m.in. Głos Elbląga, Nowy Głos Elbląga, Gazeta Olsztyńska, Telewizja Elbląska). Od 2014 roku redaktor naczelny Elbląskiej Gazety Internetowej portEl.pl, najpoczytniejszej w regionie elbląskim i jednej z najstarszych internetowych gazet w Polsce (istnieje od 2001 r.). Specjalizuje się w tematyce politycznej i gospodarczej. Jest również wykładowcą specjalistą w Akademii Nauk Stosowanych w Elblągu (dawna PWSZ), gdzie prowadzi zajęcia z przedmiotów dziennikarskich na specjalności dziennikarstwo i nowe media (kierunek filologia polska). Współpracuje z organizacjami pozarządowymi - jest wolontariuszem w Fundacji parkrun Polska i Stowarzyszeniu Krzewienia Sportu EL Aktywni. Prywatnie zawzięty biegacz :)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem, w szczególności członków zarządów organizacji pozarządowych z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Aby wziąć udział w spotkaniu należy w terminie do 5 lipca 2022 r. wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/FWmBYFAgAJVLDnJV9

Cykl sesji społecznych to element projektu „Kuźnia Ekspertów – Wsparcie III sektora Warmii i Mazur” realizowanego przez Stowarzyszenie ESWIP we współpracy z Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Partnerem strategicznym projektu jest Rada Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

W razie pytań lub uwag, prosimy kontaktować się z Markiem Jurzyńskim, tel. 665 121 582, e-mail: m.jurzynski@eswip.pl