Czcionka:
Kontrast:
Wyspa Kobiet
data dodania: 12.07.2022
Wyspa Kobiet

Fundacja Empatio zaprasza na przygodę doświadczania siebie, swoich emocji, funkcjonowania w świecie a także kontaktu z własnym ciałem i przyrodą. Warsztaty rozwojowe kierowane są do kobiet otwartych na doświadczenia w pracy ze sobą i innymi, dążących do samorozwoju, samopoznania.

 

Na Wyspie Kobiet doświadczysz:
- spotkań kręgu kobiet – bezpiecznej przestrzeni otwartości na siebie i innych. To w kręgu będziemy rozmawiać o naszych emocjach i potrzebach.
- udziału w warsztacie doskonalenia jakości relacji i jasności komunikacji
- przeżywania emocji i lokalizowania ich w ciele. Poprzez ruch intuicyjny i pracę z ciałem odkryjesz te części siebie do których być może na co dzień nie dajesz sobie dostępu. Uważność i świadomość wzmocni bliskość z samą sobą.
- kontaktu z naturą. Warsztaty lasoterapii wyzwolą w Tobie poczucie łączności z otaczającym pięknem Matki Ziemi. Dostrzeżesz jej bogactwo i możliwości sporządzania ziołowych receptur.
- uczestnictwa w cermonii Cacao. Rytuał ten otwiera serce, stymuluje pracę mózgu, a nawet… leczy duszę.
- dźwięku mis kryształowych na wieczornym koncercie, który poprowadzi Cię wgłąb siebie
- nauki pływania na desce SUP. Spotkania te umożliwią Ci wyzwolenie Twojej odwagi, wolności i zaufania do siebie wśród żywiołu wody.
- obecności innych kobiet, stworzymy wzajemną sieć wsparcia w atmosferze równości, partnerstwa i uważności na drugą kobietę.

Ten czas to połączenie pracy nad sobą i relaksu. doświadczania i odpuszczania. wysokiej energii i zatrzymania. Równowagi w byciu tu i teraz.

Naszemu procesowi sprzyjać będzie malownicza, mazurska okolica i cudowny ośrodek MAPA położony wśród lasów i jezior.

Warsztaty poprowadzą :

Anna Dębek i Anna Wielgat – certyfikowane trenerki Holistycznej Szkoły Trenerów, z wykształcenia pedagożki fascynujące się pracą z drugim człowiekiem. inicjatorki kręgów kobiet w Ełku i miłośniczki pracy z emocjami i w bliskości.

Na spotkanie z żywiołem wody na deskach SUP zaprosi nas Monika Wojsław - certyfikowana instruktorka z ramienia ISA (INTERNATIONAL SURFING ASSOCIATION).

Wieczorną przestrzeń dźwięków mis kryształowych zaaranżuje dla nas Anna Zaleska, która na co dzień pracuje z ciałem i dotyka naszych zmysłów, nie tylko za pomocą dłoni. Tym razem dotknie nas dźwiękami.

Inwestycja w warsztat w cenie Last Minute to 1287 zł zamiast 1499zł. Przy zakupie biletu z koleżanką cena łączna 2500 zł. Cena obejmuje udział w warsztatach rozwojowych, naukę pływania na desce SUP, koncert mis, zakwaterowanie i pełne wegańskie wyżywienie oraz przerwy herbaciane.