Czcionka:
Kontrast:
Konkurs "Okulary ks. Jana Kaczkowskiego"
data dodania: 10.08.2022
Konkurs "Okulary ks. Jana Kaczkowskiego"

Fundacja im. ks. Jana Kaczkowskiego we współpracy z Marszałkiem Województwa Pomorskiego, Prezydentem Miasta Sopotu i Burmistrzem Miasta Puck, ogłosiła kolejną edycję konkursu o Nagrodę „Okulary ks. Kaczkowskiego. Nie widzę przeszkód."

Szukamy osób, które z pasją, zaangażowaniem i miłością działają na rzecz innych ludzi, osób, których praca czasem jest walką, które robią więcej niż inni. Nagrodę Okulary Ks. Kaczkowskiego – Nie widzę przeszkód tworzymy z myślą o: osobach indywidualnych, instytucjach, organizacjach pozarządowych, grupach nieformalnych działających zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami - mówią organizatorzy.

Nominować może każdy. Kogo? Tych, którzy... nie widzą przeszkód! Ich uważne oczy dostrzegają potrzeby drugiego człowieka, zmieniają świat na lepsze. To widzialne, choć często niezauważane osoby, które z pasją, zaangażowaniem i miłością działają na rzecz innych ludzi.


Zwycięzca na gali, która odbędzie się 14 września 2022 r. w Sopocie, otrzyma statuetkę i nagrodę pieniężną w wysokości 20.000 zł. Zachęcamy do udziału w konkursie i zgłaszania osób, organizacji czy instytucji, które są dla Państwa wsparciem i w swoich działaniach wyróżniają się efektami pracy na rzecz drugiego człowieka.  


Termin zgłoszeń upływa 12 sierpnia 2022 r.

Wszelkie szczegółowe informacje dostępne są tutaj.