Czcionka:
Kontrast:
Warsztaty medialne dla ciebie
data dodania: 24.08.2022
Warsztaty medialne dla ciebie

Jak pisać, przygotować grafikę lub zmontować filmik? Chcesz poznać nie tylko teorię, a przede wszystkim uczyć się od praktyków? Zgłoś się na warsztaty medialne organizowane przez Stowarzyszenie ESWIP w ramach projektu „Wspólnie możemy więcej”. Rekrutacja uzupełniająca potrwa do niedzieli 28 sierpnia.

W zajęciach może wziąć udział młodzież akademicka, ze szkół średnich oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych i grup nieformalnych.
W ramach warsztatów medialnych odbywają się m.in. spotkania z dziennikarzami, grafikami i designerem. To praktycy opowiadają o swoim fachu i wprowadzą uczestników w tajniki zawodu. W programie warsztatów znalazło się m.in.: projektowanie grafik, nagrywanie i montowanie filmów, warsztaty pisarskie, media społecznościowe. Wszystko po to, by wspólnie nagrać spot, infografikę oraz przygotować papierowe wydanie pisma Pozarządowiec.
Zajęcia będą odbywały się w systemie ciągłym, po dwa razy w miesiącu, w godz. od 15.30 do 18.30,

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj: https://forms.gle/WYos2VuBvgeLncjk9

Projekt "Wspólnie możemy więcej" finansowany jest przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Fot. pixabay.com

WMW_STOPKA