Czcionka:
Kontrast:
Wszystko o biznesie Warmii i Mazur w jednym miejscu
data dodania: 20.02.2020
Wszystko o biznesie Warmii i Mazur w jednym miejscu

Dla przedsiębiorstw - także dla przedsiębiorstw społecznych - które łączy wspólny region, dla osób które myślą o założeniu własnej działalności i w zasadzie dla każdego kto interesuje się sytuacją gospodarczą z województwa powstała Platforma Przedsiębiorczości Warmii i Mazur. Serwis uruchomił Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego i dostępny jest pod adresem: https://biznes.warmia.mazury.pl/

Strona z założenia ma zbierać najważniejsze informacje związane z szeroko rozumianą przedsiębiorczością  w jednym miejscu, przedstawiać je w prosty i czytelny sposób. Od pomocy przy założeniu własnej działalność po możliwość wsparcia w ramach dotacji.

Platforma w pierwszym kontakcie wydaje się bardzo czytelna, intuicyjna, łatwa w odbiorze i miła dla oka.  Przyda się zarówno osobie, które dopiero myśli o własnej firmie oraz tym, którzy w biznesie funkcjonują dłużej. Jest bankiem informacji dla wszystkich, którzy myślą o rozszerzeniu i jakkolwiek rozumianym rozwoju firmy. Od rozwoju kompetencji, poprzez wsparcie finansowe czy chociażby poszukiwanie pracownika. 

Aby serwis spełniał swoje założenia musi być aktualny i zbierać szeroki wachlarz informacji z regionu. Wszyscy zainteresowani zamieszczeniem swoich  oferty na Platformie zachęcamy do kontaktu z Biurem Przedsiębiorczości Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (biznes@warmia.mazury.pl).