Czcionka:
Kontrast:
Wszystko o ekonomii społecznej w jednym miejscu
data dodania: 17.12.2019
Wszystko o ekonomii społecznej w jednym miejscu

Piszesz pracę zaliczeniową, licencjacką lub magisterską o ekonomii społecznej? A może po prostu chcesz bardziej zgłębić temat kierunku działania organizacji pozarządowych? Jeśli twoja odpowiedź brzmi TAK, to zapraszamy do Ośrodka OWIES w Elblągu.

Mieszkańcy powiatu elbląskiego mogą całkowicie bezpłatnie korzystać z biblioteczki Ośrodka OWIES zawierającej ponad tysiąc publikacji związanych z tematyką ekonomii społecznej. Można tu znaleźć wiele książek dotyczących m.in.: zakładania, sprawnego prowadzenia i funkcjonowania podmiotów ekonomii społecznej. Księgozbiór zawiera tytuły dotyczące księgowości, zarządzania, a także marketingu organizacji pozarządowych.

- Nasi użytkownicy cenią to, że w jednym miejscu mają dostęp do całkiem pokaźnego zbioru tematycznych publikacji – podkreśla Rafał Narnicki, opiekun biblioteczki. – Książki wypożyczają między innymi uczniowie piszący prace zaliczeniowe, a także studenci opisujący w swoich pracach licencjackich i magisterskich zagadnienia z zakresu ekonomii społecznej.

Książki z biblioteczki można wypożyczać w siedzibie Ośrodka OWIES, który znajduje się przy ulicy Jaszczurczego 17 w Elblągu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. Więcej informacji udziela Rafał Narnicki pod nr tel. 55 235 33 88 lub mailowo: r.narnicki@eswip.pl