Czcionka:
Kontrast:
Konkurs dla NGO na najlepszą kampanię edukacyjną
data dodania: 12.03.2020
Konkurs dla NGO na najlepszą kampanię edukacyjną

Państwowy Instytut Badawczy NASK we współpracy z Ministerstwem Cyfryzacji ogłosił konkurs „(Nie)Bezpieczni w sieci”, w którym mogą wziąć udział organizacje pozarządowe. Celem konkursu jest wybór i nagrodzenie najlepszych pomysłów na kampanię edukacyjno-informacyjną skierowaną do Polaków.

– Bezpieczeństwo w sieci to temat, który dotyczy każdego z nas. Dlatego do wspólnego działania zapraszamy organizacje pozarządowe. Wierzymy w ich potencjał i chcemy z niego czerpać – mówi minister cyfryzacji Marek Zagórski. – To właśnie do nich adresujemy nasz konkurs „(Nie)Bezpieczni w sieci”, który organizujemy w ramach kampanii „e-Polak potrafi!”.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu i przesłaniu, w terminie do 22 marca, pomysłu na kampanię edukacyjno-informacyjną, która najlepiej zrealizuje założenia, m.in. będzie adresowana do osób dorosłych o niskiej świadomości zagrożeń, a także przedsiębiorców i rodziców dzieci.

Przewidziano nagrodę pieniężną oraz możliwość zrealizowania, we współpracy ze zwycięskimi NGO, od 1 do 3 najlepszych kampanii. W sumie na ten cel przeznaczone zostanie pół miliona złotych.

Potrzebujesz więcej informacji - kliknij TUTAJ.

 

UWAGA! Terminu składania wniosków do konkursu „(Nie)Bezpieczni w sieci” został wydłużony do 31 marca.
https://www.gov.pl/web/niezagubdzieckawsieci/wydluzamy-termin-na-zgloszenia-do-konkursu-niebezpieczni-w-sieci-do-31-marca